strona główna mapa serwisu


Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki (dowiedz się więcej).


lublin.eu kulturagospodarkaniepelnosprawnifunduszengosportAKTUALNOŚCI
EKO Lublin bez elektrośmieci
2014-11-29
Cykliczna zbiórka elektrośmieci odbędzie się w ostatnią sobotę miesiąca - 29 listopada. Mieszkańcy Lublina będą mogli pozbyć się zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego za darmo aż w sześciu specjalnych punktach lub bezpośrednio z domu.
zobacz więcej »
 
Centrum Arbitrażu i Mediacji rozpoczyna działalność w Lublinie
2014-11-28
Podpisanie aktu erygującego Centrum Arbitrażu i Mediacji (CAM) w Lublinie odbyło się 27 listopada, na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II, podczas Międzynarodowej Konferencji „Polubowne rozwiązywanie sporów gospodarczych w spółkach handlowych”.
zobacz więcej »
 
Szkolenie dotyczące realizacji zadania publicznego Dzielnice Kultury
2014-11-28
Wydział Kultury Urzędu Miasta Lublin zaprasza przedstawicieli trzeciego sektora na spotkanie szkoleniowe poświęcone dobrym praktykom przygotowania i realizacji zadania publicznego Dzielnice Kultury. Spotkanie odbędzie się 4 grudnia (czwartek) w godz. 10 – 15 w Sali Kinowej Centrum Kultury przy ul. Peowiaków 12.
zobacz więcej »
 
Pierwsza sesja Rady Miasta Lublin
2014-11-28
Pierwsza sesja Rady Miasta Lublin VII kadencji odbyła się 28 listopada o godzinie 9:00 w sali im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego Prymasa Polski (Ratusz, Plac Króla Władysława Łokietka 1)
zobacz więcej »
 
Uwaga kierowcy! Od piątku zmiana organizacji ruchu na ul. Wodopojnej
2014-11-25
W najbliższy piątek zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu na ul. Wodopojnej na odcinku od al. Solidarności do ul. Staszica. Zmiany mają związek z budową budynku IPN. Nowa organizacja ruchu będzie polegała na dopuszczeniu ruchu dwukierunkowego i będzie obowiązywała co najmniej rok.
zobacz więcej »
 
PZ Cormay wybuduje centrum produkcyjne w Lublinie
2014-11-25
Firma PZ Cormay S.A. wybuduje nową fabrykę w Lublinie. Dzisiaj odbyło się uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę centrum produkcyjnego, w którym znajdzie zatrudnienie co najmniej 20 nowych pracowników.
zobacz więcej »
 
"Lublin Tańczy" w sylwestrową noc
2014-11-25
Tegoroczna impreza sylwestrowa rozgrzeje cały Lublin w tanecznym stylu. Mieszkańcy powitają Nowy Rok bawiąc się na czterech tematycznych scenach. Na Placu Litewskim rozbrzmieją salsa i kubańskie rytmy, w Muszli Koncertowej w Ogrodzie Saskim pobujamy się w rytm hip-hopu i reggae, a w Centrum Kultury odkryjemy klimat retro i alternatywny.
zobacz więcej »
 
Konkurs Hura Makulatura rozstrzygnięty
2014-11-25
IV edycja konkursu Hura Makulatura już rozstrzygnięta. Akcja propaguje właściwe postawy proekologiczne wśród dzieci i młodzieży i angażuje uczniów we wspólne przedsięwzięcia związane z selektywną zbiórką odpadów.
zobacz więcej »
 
Mecz piłki ręcznej Reprezentacja Polski – Reszta Świata
2014-11-25
W spotkaniu Reprezentacja Polski kontra Reszta Świata wystąpią największe gwiazdy piłki ręcznej w kraju. Mecz zostanie rozegrany w niedzielę (14 grudnia) na Hali Globus w Lublinie. Całkowity dochód z zakupu biletów i reklam zostanie przekazany na leczenie drugiego trenera Vive Tauron Kielce - Tomasza Strząbały.
zobacz więcej »
 
Kampania ekologiczna "Listy dla Ziemi"
2014-11-25
Ruszyły zapisy do kolejnej edycji Listów dla Ziemi – kampanii ekologicznej realizowanej przez Fundację Ekologiczną Arka. W dwóch dotychczasowych edycjach akcji wzięło udział prawie 700 samorządów i ponad 800 tysięcy uczniów.
zobacz więcej »
 
"Sport i muzyka to dobra profilaktyka"
2014-11-25
Impreza profilaktyczno-sportowa pod hasłem "Sport i muzyka to dobra profilaktyka" odyła się 24 listopada (poniedziałek) w hali MOSiR. Podczas wydarzenia przeprowadzono zbiórkę w ramach akcji "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę"
zobacz więcej »
 
 
Designed by DUOGRAPH © 2007   CMS mPortal 2.10 © COIG-SOFTWARE sp. z o.o.